Pliki do pobrania – Profesje

Łowca Icon
Łowca

„Być Łowcą” dla stu ankietowanych Nowojorczyków zawsze będzie znaczyło coś innego. Daję głowę, że każdy z nich będzie w błędzie. „Być Łowcą” dla stu ankietowanych Łowców zawsze będzie znaczyło to samo i oczywiście każdy z nich będzie miał rację. „Być Łowcą” to po prostu być gotowym na wszystko.

Szczur Icon
Szczur

Szczur to fanowski professionbook poświęcony jednej z najbarwniejszych (na swój szary sposób) profesji Neuroshimy. Złomiarz, hiena, kloszard, żebrak, włóczęga - wszystkim tym po trochu jest tytułowy Szczur. Dzięki sugestywnym opisom szarej codzienności życia i zajęć typowego szczura, z łatwością przyjdzie Ci wcielić się w jego rolę i walczyć o przetrwanie pośród ruin zmarłej cywilizacji. Nowe sztuczki, cechy i sprzęt pomogą ci za to wykreować postać ze wszech miar wyjątkową i oryginalną. W końcu, jak Ci już pewnie wiadomo, szarość ma milion odcieni...

Na dodatek składa się kilka rozdziałów, które pozwalają na dokładne zapoznanie się z realiami życia Szczura oraz na wykreowanie postaci na mechanice NS. W środku masz wszystko to, co powinien zawierać dodatek profesyjny - cechy z profesji oraz pochodzenia, sztuczki, choroby zawodowe, sprzęt, formularz, oraz obszernie opisany szczurzy survival a także wszystkie ciekawe miejsca i osobistości związane z profesją. W Szczurze znajdziesz wszystko, czego oczekujesz od dobrego professionbooka!