Heckler & Koch MP5k (z walizką)

LaRy: Znowu mój ulubiony klient! Witam, witam… Mam dzisiaj coś specjalnego. Co? Tak, znowu H&K. MP5k, ale z pewnym bajeranckim dodatkiem!

Taka oto walizeczka. Na co ci ta walizka? A widzisz, tutaj przy chwycie jest spust, a tu z boku jest miejsce na lufę! A z czego kufer jest? Ja akurat mam skórzaną walizkę, ale robili różne, jak kto chciał.

Historia? Tak, będzie. No wyobraź sobie, że kiedyś byłem w knajpie przy autostradzie, taka fajna knajpa. Ale mniejsza z tym.

Spotkało się kilku mafiozów, jakiś handel czy coś. No i dwóch goryli miało takie walizeczki. No ja myślałem że oni tam leki albo jakiś inny towar mają, a tu nie. Ci drudzy wyciągnęli gnaty i myślą, że trzymają ich w szachu! A tu jak znikąd zaczynają pruć dwie giwery. Tak! To z tych walizek! Ci drudzy kolesie się zorientowali dopiero jak ci goryle ich dobijali…

Kupujesz? Aaaa, jak chcesz to ta MP5-ke możesz z kufra wyjąć i strzelać normalnie.

Obrażenia: lekkie
Kaliber: 9mm
Nabój: 9×19 Parabellum
Magazynek: 30 kul
Reguły specjalne: Celny, bardzo wolne przeładowanie, (jeśli jest w walizce), dobra amunicja, poręczny (jeśli się używa bez walizki) Żeby zobaczyć spust w walizce trzeba zdać Bardzo trudny test percepcji. Aby wyciągnąć giwerę z walizki, trzeba 3 segmentów.
Cena: 130 gambli (giwera + kufer), sam kufer 50
Dostępność: giwera 20%, walizka 5%

Autor: laRy

Dodaj komentarz