Red Fort: Siuksowie

CoB: Fred Junger. Jak to słyszę, to coś mnie bierze. On będzie kolejnym, po molochu, którego rozwalę. To ten człowiek załatwił moją matkę. Jestem z krwi szaleńca. Oczywiście to nie było romantyczne, przy świecach itp. On po prostu zakradł się nocą do namiotu i ją… sami dobrze wiecie co. Przekleństwa cisną mi się na język… Muszę się trochę opanować.

Junger to cwaniak i człowiek do szczętu zły. Potrafi zabić dziecko, za to, że zjadło coś bez pozwolenia. Aaaa… jeszcze ci nie powiedziałem. On zrobił się prawdziwym dyktatorem. Więc on ustala ile kto ma jeść, kto co może robić, dozwoloną granicę il. dzieci itp… Nie wiem, jakie on może mieć do tego prawa. On jest pomysłodawcą ataku na Teksas. Oczywiście on będzie siedział tu, bezpieczny, w Forcie, a dzielni wojownicy będą ginęli z jego imieniem na ustach. Także Junger zaczął tworzyć bajki o Tym-który-stąpa-nocą, że to mutant pożerający kobiety swego plemienia. Oczywiście przedtem zamordował i wyniósł gdzieś ciała w/w kobiet. On planuje zamach na Srebrną Strzałę i on chce wykraść XVG – 13 z podziemi. Na razie zastrasza Cassandrę, by ta dała mu mapę z rozmieszczeniem pułapek, spiskuje z synem wodza Apaczów przeciw niemu i rozpuszcza ploty o wodzu Cieni. Jest bardzo niebezpieczny, wciąż wykorzystuje innych. Musi być cholernie inteligentny, albo głupi…

Choć to drugie można powiedzieć o jego współplemieńcach. Są doskonałymi jeźdźcami, strzelcami i posiadają doskonałe wyroby kultury indiańskiej. Ale co im to daje skoro w większości są debilami. Ślepo się słuchają Freda. I nie spostrzegają, że dążą do samozagłady.

Są bardzo szybcy i niebezpieczni. Nie walcz z nimi w pojedynkach na rewolwery. Chyba, że jesteś naprawdę dobry, lub zdesperowany.

Wyglądem nie różnią się zbytnio od innych. Choć mają bledsze twarze.

Zwykle też mają długie nosy.

Ich barwy to zieleń i czerwień.

Przywódca: Fred Junger
Liczba członków: 500
Występowanie: Zachód Red Fort
Uzbrojenie: Słabe
Wyposażenie: Słabe
Animozje i sojusze: Wrodzy dla Apaczów i Cieni, zastraszają Pueblo. Sojusz z Komanczami.
Sława: 2

Autor: Children of Blooms

Zobacz także:

Dodaj komentarz