Radman

CoB: Co byś powiedział, gdybyś zobaczył wioskę ludzi lodu, czczącą zwariowanego chemika? No może nie do końca zwariowanego, ale cholernie inteligentnego. Bo mnie zatkało.

Wędrowałem kiedyś po froncie do opuszczonej fabryki leków. Po kilku bitwach, wycieńczony doszedłem tam. Patrzę, a tu w cholerę tych małpoludzi. Już sobie myślę, że szykuje się ciężka przeprawa. A tu Thombstone wpadł na pomysł, że się tam zakradnie i zrobił to. Ale reszty nie będę już wam opowiadał. Powiem tylko, że nie udało mu się, a później wpadliśmy na jeszcze głupszy pomysł… W końcu po wielu perypetiach spotkaliśmy się z chemikiem. On też przybył do tej samej fabryki ze swymi „przyjaciółmi” w poszukiwaniu leków. Po wspólnej wieczerzy, (Thombstone nie brał w niej udziału – z wielu spraw musiał zrezygnować tamtego dnia. He! He!), przeżyliśmy oblężenie maszynek molocha. I gdyby nie Radman i jego „ludzie”, nie poradzilibyśmy sobie z robotami.

Od tamtego czasu, wiem jak wyprodukować wiele wybuchowych zabawek. Radman jest moim rówieśnikiem. Też przeżył 28 wiosen. Zdecydował się zebrać jak najwięcej popleczników i wystartować na molocha. Dlaczego? Nie wiem, nie chciał opowiadać. Następnego dnia się pożegnaliśmy. Gdy odchodziłem zwróciłem uwagę na jego czapkę. (O cholera! Zapomniałem go opisać! No więc tak – chłopak miał długie włosy zaplecione w warkocz, takie śmieszne okularki i czapeczkę, o której zaraz wspomnę. A tak prócz tego wyglądał mi na mulata. Na twarzy widać ślady poparzeń, a na prawym policzku ma ranę po pazurach jakiegoś napromieniowanego mutanta). Na swej czapeczce miał liść klonu! Czyli była z Kanady. A jeśli się nie mylę ludzie lodu też wędrują stamtąd. Czy on tam był? A jak się tam dostał?

Budowa: 8
Zręczność: 12
Spryt: 19
Charakter: 11
Percepcja: 11

Autor: Children of Blooms

Dodaj komentarz